Adler AD-2947 Barbermaskine Med LCD-display

24n-132420-12787

Adler AD-2947  Barbermaskine  Med  LCD-display

Adler AD 2947 er en professionel barbermaskine til dig, der ønsker en tæt, jævn og effektiv barbering. Den er velegnet til skæg, hals og konturer og er et godt valg både til daglig brug og til en mere præcis finish.

Den store folie er designet til at fungere godt selv på grovere skæghår, mens det dobbelte skærehoved hjælper med at give et glat resultat med færre strøg. Den titanbelagte folie bidrager til god holdbarhed og langvarig skarphed.

Med 3 hastigheder kan du tilpasse barberingen efter skægtype og behov. LCD-displayet viser batteriniveau og valgt hastighed, mens USB-C-opladning og op til 120 minutters driftstid gør barbermaskinen praktisk både derhjemme og på rejsen.

  • Barbermaskine med dobbelt skærehoved for en glat barbering
  • Titanbelagt folie og 3 hastigheder til tilpasset barbering
  • LCD-display, USB-C-opladning og op til 120 minutters driftstid

5 Varer

På Lager

Husk korrekt håndtering af batterier, klik her for at læse mere.

299,00 kr

Yderligere oplysninger

Nem kontrol til barbering og konturfinish


Det overskuelige display og de tre hastighedsindstillinger gør det nemt at styre barberingen. Den medfølgende rengøringsbørste, knivbeskyttelse og olie hjælper dig med at vedligeholde apparatet mellem brug.



Specifikationer
- Model: Adler AD 2947
- Type: Foliebarbermaskine
- Skærehoved: Dobbelt skærehoved
- Folie: Titanbelagt folie med store åbninger
- Hastigheder: 8000 / 8500 / 9000 omdrejninger/min
- Display: LCD-display
- Batteri: 1400 mAh Li-ion
- Driftstid: Op til 120 min
- Opladningstid: Ca. 2 timer
- Opladning: USB-C
- Tilbehør: Knivolie, rengøringsbørste, knivbeskyttelse
- Størrelse: 6,5 x 3,3 x 12 cm

9 andre produkter i den samme kategori: